PodNL is gratis maar niet goedkoop. Wil je ons steunen? Neem dan je...
Wordt Marble Mania, het knikkerprogramma van SBS 6, het nieuwe grote succes van John de Mol? Is Talitha Muusse de nieuwe ster van Op1? En moet Matthijs van Nieuwkerk nog veel sleutelen aan zijn zaterdagavondshow? Presentator Manuel Venderbos bespreekt het met TV-columniste Angela de Jong en mediaverslaggevers Dennis Jansen en Mark den Blanken in de nieuwe AD Media Podcast.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
Aan het eind van het jaar wordt er teruggeblikt op de meest opmerkelijke media momenten in het afgelopen jaar. En dit doet presentator Mark den Blanken natuurlijk weer met columniste Angela de Jong en mediajournalisten Dennis Jansen en Gudo Tienhoven in de AD Media Podcast.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
Frans Klein is terecht de omroepman van het jaar. Big Brother wordt net zo'n daverend succes als het ooit was. En Humberto Tan terug op TV is een gouden greep van Peter van der Vorst. Aan de hand van deze 3 stellingen bespreekt presentator Mark den Blanken met columniste Angela de Jong en mediajournalisten Dennis Jansen en Gudo Tienhoven de meest opmerkelijke mediamomenten van de afgelopen weken in de AD Media Podcast.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy inf...more
Hoe deed Beau het met Baudet aan tafel? Speelt John de Mol in zijn reservetijd? Wat gebeurd er met de lineaire televisie wanneer corona verdwijnt? En zouden de aspirant omroepen iets toevoegen aan het huidige bestel? Aan de hand van vragen en stellingen heeft presentator Mark den Blanken het met columniste Angela de Jong en mediajournalisten Dennis Jansen en Gudo Tienhoven over alles aan media in de AD Mediapodcast.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy inform...more
Zou Jezus in The Passion gespeeld kunnen worden door een vrouw? Kan RTL The Voice of Holland van de hand doen, nu ze The Masked Singer hebben? En is Op1 journalistiek gezien wel een sterk programma? Aan de hand van stellingen over deze vraagstukken bespreekt presentator Mark den Blanken met columniste Angela de Jong en mediajournalisten Dennis Jansen en Gudo Tienhoven alles over media in de AD Mediapodcast.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
Is het dit seizoen anders aan tafel bij Veronica Inside? Lijkt De Vooravond met Renze klamer en Fidan Ekiz te veel op De Wereld Draait Door? En gaat Eva Jinek de talkshowoorlog ooit winnen? In de nieuwste AD Mediapodcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en mediaverslaggevers Dennis Jansen en Mark den Blanken de zaken in de media. Van de NPO tot de commerciëlen, van De Vooravond tot de Late Night shows. Van drama’s tot soaps. En wat is of wordt in hun ogen de verrassing van dit ...more
De AD Media podcast is terug! Met Angela de Jong, Dennis Jansen, Gudo Tienhoven en Alexander van Eenennaam, Ze bespreken in hoeverre de Veronica Inside rel echt was, ze uiten hun verwachtingen over de nieuwe NPO 1 talkshow de Vooravond, ze vragen zich af wat SBS 6 allemaal aan het doen is en ze bespreken wie zij vinden dat de Gouden Televizier-Ring moet winnen. Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
Een nieuwe AD Media Podcast, met tv-columnist Angela de Jong, mediaverslaggevers Dennis Jansen en Gudo Tienhooven en presentator Alexander van Eenennaam. De rel rondom Veronica Inside is nog niet opgelost, komt het nog goed? En verder: wordt het duo Fidan Ekiz en Renze Klamer een hit? Wat zit er achter de opvallende stap van Giel Beelen naar de nacht en was de Divi-bokaal van de NOS wel zo'n slecht idee?Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
De uitzending van Veronica Inside van afgelopen maandag was de best bekeken ooit, maar komt het nog goed met de vaste mannen aan tafel? In deze mediapodcast praten Angela de Jong, Gudo Tienhooven en Dennis Jansen onder leiding van Alexander van Eenennaam over de spraakmakende uitzending van maandag en de gevolgen daarvan. Verder: kunnen SBS en RTL niets anders dan herhalingen uitzenden en waar ligt de toekomst van Giel Beelen?Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for priv...more
Een nieuwe mediapodcast, in de oude, vertrouwde samenstelling. Presentator Alexander van Eenennaam praat met columniste Angela de Jong en mediaverslaggevers Dennis Jansen en Gudo Tienhooven over Op1 en presentatoren die ook gasten kunnen zijn en over de nieuwe koppels die in de zomer aan de slag gaan. Ook komt de opvolging van Matthijs van Nieuwkerk aan bod en praten ze over de terugkeer van Big Brother. Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
Een nieuwe AD Media Podcast, met Dennis Jansen, Alexander van Eenennaam en Angela de Jong. Presentator Kevin Goes praat met ze over de beste duo's op tv en de ronkende kijkcijfers van Beau. Ook de duo's van Op1 worden besproken. Daarnaast praten ze over de Nipkowschijf en over de luistercijfers van maart-april. Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
Een nieuwe AD Media Podcast met mediaverslaggevers Alexander van Eenennaam en Dennis Jansen en met tv-columnist Angela de Jong. Samen praten ze over talkshows in tijden van corona, de coronamoeheid die toeslaat en wat het virus voor uitwerking heeft op het tv-seizoen in het najaar. De presentatie is in handen van Kevin Goes. Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
Een nieuwe AD Mediapodcast met mediaverslaggevers Alexander van Eenennaam en Dennis Jansen, tv-columnist Angela de Jong en presentator Kevin Goes. Over M als vervanging van DWDD, over corona op tv en of BN'ers daar een slaatje uit proberen te slaan en over Pauw die bekenden interviewt die dood zijn. Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
Een nieuwe mediapodcast, met vier personen die elkaar niet konden zien. Dat maakt het lastig, maar toch is het de moeite waard om te luisteren naar TV-columnist Angela de Jong en mediaverslaggevers Dennis Jansen en Alexander van Eenennaam. Is er teveel corona op tv? Moet Matthijs toch nog even doorgaan met DWDD? En wat vinden we van de terugkeer van Jeroen Pauw? De presentatie is in handen van Kevin Goes. Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for pri...more
Een nieuwe mediapodcast, die geheel in het teken staat van de aankondiging dat Matthijs van Nieuwkerk stopt met De Wereld Draait Door en dat het programma daarmee ook verdwijnt. Aangeschoven zijn tv-columnist Angela de Jong, mediaverslaggevers Gudo Tienhooven en Dennis Jansen, presentator van dienst is Alexander van Eenennaam. Gudo had vanmorgen de scoop en vertelt hoe dat in zijn werk gegaan is en waarom Matthijs van Nieuwkerk alleen per mail te interviewen is. Dennis en Angela filosofer...more
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Gudo Tienhooven en Dennis Jansen opvallende zaken in de mediawereld. Deze keer met de vraag of er nog wel genoeg aandacht is voor radio nu Vincent Bijlo stopt met zijn column bij het AD? En controverse rondom de RadioRing. Ook de talkshowoorlog en de terugkeer van Rolf Wouters komen aan bod. De presentatie is in handen van Alexander van Eenennaam. Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnyst...more
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Gudo Tienhooven en Dennis Jansen opvallende zaken in de mediawereld. Deze keer gaat het over Angela zelf, die veel kritiek krijgt vanwege haar vele media-optredens. Wat vinden de mediaverslaggevers van haar aanwezigheid op tv? Daarnaast gaat het over de talkshow-oorlog en over Wie is de Mol? De presentatie is in handen van Alexander van Eenennaam. Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio....more
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Gudo Tienhooven en Dennis Jansen opvallende zaken in de mediawereld. In deze aflevering veel aandacht voor de verschuivingen in de avond en de strijd tussen de duo's op NPO1 en Eva Jinek op RTL4, over de gevolgen van het cancellen van De Villa en over de nieuwe collega's binnen DPG Media. Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Gudo Tienhooven en Dennis Jansen opvallende zaken in de mediawereld. In deze aflevering aandacht voor aanranding op TV in de Villa, Henny met zijn langverwachte terugkeer en het einde van Piet Paulusma. Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Gudo Tienhooven en Dennis Jansen opvallende zaken in de mediawereld. In deze aflevering aandacht voor de opvolging van Jinek, de talkshowoorlog en wie de mediapersoonlijkheid van het jaar?Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Gudo Tienhooven en Dennis Jansen opvallende zaken in de mediawereld. In deze aflevering aandacht voor Chateau Meiland, de Televizier-ring, de opvolging van Pauw, Matthijs en Jinek en de bank van Beau. Ook komt de vraag naar voren of Dionne Stax het Songfestival moet presenteren. De presentatie is in handen van Alexander van Eenennaam.Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for pr...more
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Gudo Tienhooven en Dennis Jansen opvallende zaken in de mediawereld. In deze aflevering aandacht voor onder meer de geruchtmakende overstap van Eva Jinek naar RTL, de huidige tv-oorlog, het voorlopige vertrek van Frits Wester en de Televizier Ring. Deze keer gepresenteerd door Mark den Blanken.Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Dennis Jansen en Gudo Tienhooven opvallende zaken in de mediawereld. De presentatie is in handen van Alexander van Eenennaam (coördinator showredactie).Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Dennis Jansen en Gudo Tienhooven opvallende zaken in de mediawereld. De presentatie is in handen van Alexander van Eenennaam (coördinator showredactie). --Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Dennis Jansen en Gudo Tienhooven opvallende zaken in de mediawereld. De presentatie is in handen van Alexander van Eenennaam (coördinator showredactie).Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Dennis Jansen en Gudo Tienhooven opvallende zaken in de mediawereld. De presentatie is in handen van Alexander van Eenennaam (coördinator showredactie).Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Dennis Jansen en Gudo Tienhooven opvallende zaken in de mediawereld. De presentatie is in handen van Alexander van Eenennaam (coördinator showredactie).Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Dennis Jansen en Gudo Tienhooven opvallende zaken in de mediawereld. De presentatie is in handen van Alexander van Eenennaam (coördinator showredactie).Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Dennis Jansen en Gudo Tienhooven opvallende zaken in de mediawereld. De presentatie is in handen van Alexander van Eenennaam (coördinator showredactie).Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.
In de AD Media Podcast bespreken tv-columniste Angela de Jong en verslaggevers Dennis Jansen en Gudo Tienhooven opvallende zaken in de mediawereld. De presentatie is in handen van Alexander van Eenennaam (coördinator showredactie).Support the show.Support the show: https://krant.nlSee omnystudio.com/listener for privacy information.